• Banner

Gezien de coronamaatregelen die vanaf zaterdag 6 november 2021 ingaan, gaat er voor iedereen nogal wat veranderen. Voor het gebruik van MFC de Molenstreek heeft dit ook verstrekkende gevolgen. Vanaf zaterdag 6 november is er voor 18 jaar en ouder (spelers, leden, begeleiders, publiek, enz.) alleen toegang tot MFC de Molenstreek als men in het bezit is van een geldige QR-code in de CoronaCheck-app. Dit geld dus voor zowel het binnen sporten als het wat willen drinken na het buitensporten of het gebruik willen maken van het toilet bij het buitensporten.

Vanaf 6 november is alleen de hoofdingang geopend, en zijn de andere ingangen geblokkeerd. Daar vind ook de corona check plaats.

Om dit geheel te realiseren worden alle gebruikers van het gebouw gevraagd om hierin en hieraan mee te werken.  Er worden hiervoor nog vrijwilligers gezocht om mee te helpen de coronacheck te doen. Dit zal op onderstaande tijdstippen zijn. We willen hierbij een dringend beroep op jullie doen om je hiervoor aan te melden. Dat kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of rechtstreeks via info@mfcdemolenstreek.nl. Na aanmelding kan je zelf in een inzetrooster aangeven wanneer je een dienst kan doen. Alvast bedankt voor jullie medewerking!

Maandag 18.30 – 21.00
Dinsdag 18.30 – 22.00
Woensdag 18.30 - 21.00
Donderdag 18.30 – 22.00
Vrijdag 18.30 – 23.00
Zaterdag en zondag afhankelijk van de activiteiten – wedstrijden.

 


Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk