Over 2 jaar kan je in Zevenhuizen alleen nog maar voetballen

Beste leden,

Is het inderdaad zo dat je over 2 jaar een kaalslag hebt aan sociale voorzieningen, minder interesse in sport, minder vrijwilligers en in dat geval alleen nog maar kan voetballen in Zevenhuizen? Die kans wordt steeds groter; de gemeente bezuinigt op voorzieningen en verhoogt tarieven ook tijdens de crisis, veelal zijn vrijwilligersfuncties in verenigingen onvervulbaar en is er minder aanwas in nieuwe leden.

Daarom wil het bestuur U uitnodigen voor de jaarlijkse ledenvergadering. De Algemene Ledenvergadering vindt plaats op

DINSDAG 22 april 2014

in

HET ANKER,

Kokswijk 2 te Zevenhuizen.

De ledenvergadering begint om 20:00 uur. De agenda van de ledenvergadering is bijgevoegd. U bent van harte uitgenodigd om mee te praten over de voortgang van de sportvereniging SVA.

Tevens zijn we nog steeds op zoek naar meer vrijwilligers. In de agenda staan de openstaande vacatures. Wil je vrijwilliger bij SVA worden of wil je eerst meer weten over een vacature, neem dan contact op met één van de bestuursleden. De contactgegevens staan op onze website www.sva-zevenhuizen.nl.
Komt allen!!

Namens het bestuur van SVA,

Peter Slik
Jeroen Unger
Coby Holman
Rudie Kiesbrink


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk