Van 9 tot en met 28 februari organiseert de Rabobank de Clubkas Campagne. Dit is een campagne ter vervanging van de reguliere sponsoring en donaties aan verenigingen en stichtingen. Als SVA doen wij ook mee aan deze campagne. We willen de opbrengst van de campagne gaan gebruiken voor het verhuizen van de tennisbanen naar het complex van KV Sparta. 

Wie kunnen er stemmen

Alleen leden van Rabobank Noordenveld West Groningen kunnen stemmen. Zij ontvangen voor de stemperiode per e-mail een unieke stemcode. Tussen 9 en 28 februari kunnen zij via de stemsite hun stem uitbrengen op de deelnemende verenigingen en stichtingen. Elk lid krijgt 5 stemmen en mag maximaal 2 stemmen per vereniging of stichting uitbrengen.

Let op: Rabobank klanten zijn niet automatisch lid van de Rabobank. Klanten van de Rabobank kunnen gratis lid worden. Meer informatie en aanmelden kan op de website van de Rabobank. Je kan ook kijken op deze pagina voor de veelgestelde vragen over een lidmaatschap.

Elke stem heeft waarde

In 2019 stelt Rabobank Noordenveld West Groningen 70.000 Euro beschikbaar voor de Rabobank Clubkas Campagne. Hoe meer stemmen, des te meer geld voor een vereniging of stichting. Dat betekent dat de waarde van de stem achteraf wordt bepaald, op basis van het totaal aantal uitgebrachte stemmen.

Steun SVA en breng bij voorkeur de maximale 2 stemmen uit op SVA! En geef ook KV Sparta de maximale 2 stemmen, want dat wordt aan hetzelfde doel besteed! Alvast bedankt.


Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk