RCSJouw stem is geld waard!

Ook dit jaar gaan wij als SVA weer meedoen aan de Rabo ClubSupport actie van de Rabobank. Rabobank Noordenveld West Groningen draagt het verenigingsleven in de regio een warm hart toe. Daarom organiseert zij de Rabo Club Support actie speciaal voor verenigingen en stichtingen.

Vanaf 5 t/m 25 oktober kan je, als lid van de Rabobank, je stem uitbrengen.Bij voorkeur natuurlijk op onze vereniging:). 

Een wens van ons is om de oude verlichting van de tennisbanen te vervangen voor Led verlichting. Tevens zouden wij graag nieuwe opbergkasten voor de sportspullen willen in het nieuwe nog te bouwen MFC in Zevenhuizen. Het zou voor ons prachtig zijn om zoveel mogelijk stemmen te vergaren. Jouw stem is geld waard! Dus stem in oktober op onze vereniging SVA.

Hoe werkt het

Alleen leden van de Rabobank kunnen stemmen. Het stemmen werkt dit jaar anders. Door in te loggen in de Rabo app op je smartphone of op onze website en via ‘Zelf regelen’ en vervolgens ‘Mijn Lidmaatschap’ kan je klikken op Rabo ClubSupport.

Let op: Rabobank klanten zijn niet automatisch lid van de Rabobank. Klanten van de Rabobank kunnen gratis lid worden. Meer informatie en aanmelden kan op de website van de Rabobank

Voor meer informatie over ClubSupport kan je kijken op Rabo ClubSupport en dan de knop 'Lees meer over Rabo ClubSupport'. Alvast bedankt voor jullie stemmen!


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk