Beste leden,

We willen jullie graag uitnodigen voor de jaarlijkse ledenvergadering.

De Algemene Ledenvergadering vindt plaats op

DONDERDAG 23 september 2021

in

MFC de Molenstreek,

Oudestreek 8a, 9354 AG te Zevenhuizen.

De ledenvergadering begint om 20:00 uur.

De agenda van de ledenvergadering is bijgevoegd. Jullie zijn van harte uitgenodigd om mee te praten over de voortgang van de sportvereniging SVA.

Dit jaar zullen we jullie o.a. bijpraten over de Wet bestuur en toezicht rechtspersonen (WBTR).

Zin om actief deel te nemen bij een afdelingscommissie of in het bestuur van SVA? Dan zijn wij op zoek naar jou! In de agenda staan de openstaande vacatures. Wil je vrijwilliger bij SVA worden of wil je eerst meer weten over een vacature, neem dan contact op met één van de bestuursleden. De contactgegevens staan op onze website www.sva-zevenhuizen.nl.

Als je van plan bent om naar de ledenvergadering te komen, wil je dit dan even doorgeven? Dit vanwege de regels rondom Corona en het klaarzetten van de stoelen volgens de 1,5 meter regel. Alvast bedankt en graag tot 23 september. Komt allen!!

Namens het bestuur van SVA,

Peter Slik
Coby Holman
Judith Onneweer


Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk