Het bestuur van de sportvereniging SVA nodigt haar leden uit voor de jaarlijkse ledenvergadering. De Algemene Ledenvergadering vindt plaats op DINSDAG 23 april 2013 in HET ANKER, Kokswijk 2 te Zevenhuizen. De ledenvergadering begint om 20:00 uur. U bent van harte uitgenodigd om mee te praten over de voortgang van de sportvereniging SVA.

Tevens zijn we nog steeds op zoek naar meer vrijwilligers. In de agenda staan de openstaande vacatures. Wil je vrijwilliger bij SVA worden of wil je eerst meer weten over een vacature, neem dan contact op met Coby Holman of Rudie Kiesbrink. De contactgegevens staan op onze website www.sva-zevenhuizen.nl. Komt allen!!

Namens het bestuur van SVA,

Coby Holman en Rudie Kiesbrink


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk