Bij de afgelopen algemene ledenvergadering van SVA zijn twee jubilarissen in het zonnetje gezet. Sietske van Slooten en Geert Nikolaas zijn beiden al lid sinds SVA is ontstaan. SVA is 40 jaar geleden op 1 april 1973 ontstaan uit een fusie tussen de gymnastiekverenigingen ZGV en ONI. Uit handen van Coby Holman van de ledenadministratie hebben Sietske en Geert een mooie bos bloemen en een cadeaubon ontvangen. Nogmaals van harte gefeliciteerd met het behalen van dit jubileum en we hopen dat jullie nog lang lid zullen blijven.

Bij de algemene ledenvergadering zijn er ook nieuwe bestuursleden gekozen. Peter Slik is gekozen als voorzitter en Jeroen Unger is gekozen als vice-voorzitter. Ook is het bestuur van SVA nog op zoek naar een nieuwe secretaris. Mocht je nog wat tijd over hebben en lijkt het je leuk om een bestuursfunctie als secretaris uit te voeren, dan kan je je melden bij onze voorzitter via het e-mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk