De kinderen van de gym hebben een aantal weken geleden onderlinge wedstrijden gehad. Na veel oefenen binnen de lessen gingen ze de onderlinge strijd met elkaar aan. Er waren 3 verschillende groepen gemaakt en iedereen gymde 4 onderdelen (sprong, lange mat, rekstok en balk). Onder toezicht van de jury Marjan Slik hebben alle kinderen een mooi cijfer gekregen op de verschillende onderdelen. Het was een zeer geslaagde middag.

Uitslag:

Meisjes groep 1:
1e Leanna
2e Marit

Meisjes groep 2:
1e Nynke
2e Wendy
3e Jorinde

Jongens groep:
1e Dennis
2e Lucas


Hoofdsponsoren

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk