In 2018 wordt er weer een recreatieve gymnastiekcompetitie georganiseerd door gymnastiekvereniging V&L te Roden. S.V.A. ontving een uitnodiging om hieraan mee te doen.

Recreatieve gymnastiekcompetitie van de V&L:

Deze competitie is bestemd voor jongens en meisjes die maar één uur per week les krijgen èn voor jongens en meisjes die meer dan 1 uur per week gymmen of turnen, maar niet meedoen aan bondswedstrijden KNGU. Er zijn dan ook twee categorieën: de gymgroep en de turngroep. De kinderen van SVA zullen vallen in de gymgroep, aangezien ze één uur per week les krijgen.

De competitie:

Er zijn 3 wedstrijddagen. Per wedstrijd worden medailles aan de winnaars uitgereikt. Alle deelnemers ontvangen na afloop van de competitie een diploma met vermelding van de behaalde cijfers en een erelint. De overallwinnaar uit de 3 wedstrijden ontvangt ook (per leeftijdscategorie) een prijs.

Leeftijdscategorieën en oefenstof:

Meisjes en jongens zijn in leeftijdsgroepen verdeeld; per groep is er een gym- en een turngroep. Per categorie is er aparte oefenstof. Juf Esther heeft deze oefenstof. Peildatum voor de leeftijdscategorie is 1 januari 2018.

Wedstrijddata:

  • 1e wedstrijddag: 10 maart 2018 in Marum, organisatie DOS
  • 2e wedstrijddag: 24 maart 2018 in Roden, organisatie VOG
  • 3e wedstrijddag: 21 april 2018 in Roden, organisatie V&L Roden.
Het aanmeldformulier voor deze wedstrijden zullen de kinderen tijdens de gymles ontvangen.
Voor meer informatie: Nynke van der Velde: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of (06) 22 01 60 08


Hoofdsponsoren

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk