Na weken oefenen was het dan eindelijk zover voor Lucas, Jorge, Jorinde, Nynke, Wendy en Merle, de aller eerste wedstrijd in Marum. Eerst waren de jongens aan de beurt. Beide hele mooie oefeningen laten zien. Hier werd gelijk een gouden medaille gehaald door Lucas, een goed begin. Daarna kwamen de dames in actie op de balk, rekstok, mat en de sprong. Ook alle dames haalden super goeie cijfers op de verschillende onderdelen. Uiteindelijk werd Nynke knap 2e. Juf Marjan en Juf Esther zijn super trots op jullie. De volgende wedstrijd is zaterdag 24 maart in Roden.

JongensMeisjes


Hoofdsponsoren

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk