gymuitje2019 1gymuitje2019 2Na weer een heel seizoen te hebben gegymd bij SVA met de juffen Esther en Marjan was er op zaterdag 22 juni 2019 een feestelijke afsluiting van het seizoen. Alle kinderen (14 stuks) gingen naar Nienoord om daar een leuke afsluiting te vieren.

Tevens was het jammer genoeg ook het laatste waar Juf Esther bij was. Eshter heeft ander werk gekregen waardoor ze niet meer als gymjuf bij SVA kon blijven. De kinderen hebben Esther met een aantal leuke zelf gemaakt kado’s nog weten te verrassen. Zij was hier best een beetje geëmotioneerd van. Van het SVA bestuur kreeg Esther een kadobon en een aardigheidje waarin een kleine fotocollage zat van enkele gym momenten. Esther, via deze weg nogmaals bedankt voor je vele jaren inzet voor onze gymvereniging S.V.A.. Wij wensen jou een goede toekomst!

Voor het nieuwe seizoen hebben wij een nieuwe gym juf, Juf Aukje. Aukje is ook gym juf bij Statera in Roden. Onze gymlessen blijven gewoon op de maandag zoals jullie gewend waren. Tot na de vakantie!!!!

Juf Marjan en Juf Aukje


Hoofdsponsoren

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk