De afdeling tennis heeft zich aangemeld voor NL Doet. NL Doet is de grootste vrijwilligersactie van Nederland. Stichtingen, verenigingen, zorginstellingen, scholen en natuurorganisaties kunnen bijvoorbeeld een grote klus aanmelden bij NL Doet met het doel om vrijwilligers te werven voor deze klus.

Zoals elk jaar moet er aan het begin van het seizoen veel werk verzet worden. Er moet flink gesnoeid en geschoffeld worden op ons tennispark, en moet er onderhoud aan de tennisbanen worden gepleegd. Hiervoor zijn diverse vrijwilligers nodig. Van deze noodzakelijk actie willen we ook vooral een gezellige actie maken. Voor eten en consumpties wordt gezorgd.

De volgende klussen zijn gepland:

  • Kantine weer schoon en fris voor het nieuwe seizoen.
  • Tennisbanen onkruid en mos vrij en weer aangevuld met zand.
  • Tuin weer gesnoeid en geschoffeld.
  • Tegels weer onkruid vrij en aangeveegd.

Deze actie wordt gehouden op zaterdag 16 maart vanaf 9:30 uur tot waarschijnlijk een uur of 13:00. Wil je meehelpen geef je dan op via de website van NLDoet. Ken je mensen die misschien mee willen helpen vraag ze dan en geef ze ook op. Graag ook wat spullen als schep, emmer, bezem, bladhark, gereedschap en schoonmaakspullen meenemen als het kan. Alvast bedankt voor de medewerking en dat er maar een mooi resultaat wordt neergezet.


Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk