Samen Westerkwartier Tossdag 2019Sinds kort wonen we allemaal in de nieuwe gemeente Westerkwartier. Een gemeente met 12 tennisverenigingen. Als tennisverenigingen zijn we nu een paar jaar bezig om meer samen te werken en kennis te delen. Dit doen we onder de naam Samen Westerkwartier. 

Op zondag 22 september organiseren we de eerste editie van de Samen Westerkwartier Tossdag. Een gezellige dag voor en door de tennisverenigingen in de gemeente Westerkwartier. Een dag om elkaar, de andere tennisverenigingen en de gemeente beter te leren kennen. 

De dag is in 2 delen opgesplitst: een ochtendsessie van 10:00 tot 12:30 op een kleiner tennispark en een middagsessie van 13:30 tot 16:00 uur op een groter tennispark. Na afloop is er dan nog een gezellige afsluiting op één groter tennispark met een drankje en een hapje.

We willen jullie van harte uitnodigen om mee te doen aan deze tossdag. Je kan je aanmelden tot 1 september via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., via 06-50643955 of door je gegevens in te vullen op de intekenlijst in de kantine. Alle deelnemers ontvangen ongeveer een week van te voren nog een e-mail met informatie over de tossdag. Je zal in deze mail ook vinden op welke tennisparken je ingedeeld bent, en op welk tennispark we afsluiten met een drankje en een hapje. 

Heb je nog vragen, dan kan dat via genoemd e-mailadres of telefoonnummer. We zien je graag op 22 september!


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk