Afgelopen dinsdag is bekend geworden dat vanaf 11 mei buiten sporten onder bepaalde voorwaarden ook weer mogelijk is voor volwassenen. Dat is natuurlijk goed nieuws. We gaan in overleg met de trainers om te kijken of het mogelijk is om buiten in plaats van binnen te gaan trainen voor de verschillende sporten bij SVA. Als we mogelijkheden zien en de groepen willen ook graag dan kunnen we deze groepen weer opstarten. 

Helaas voor tennis valt dit nu net samen met de start van de werkzaamheden voor de nieuwe tennisbanen. Deze werkzaamheden starten maandag 11 mei en als eerste zal het bestaande kunstgras verwijderd worden bij zowel Kv Sparta als bij onze huidige tennisbanen. Dat houdt in dat we dus geen gelegenheid meer hebben om te tennissen op onze huidige tennisbanen. Dat is natuurlijk erg jammer. Het zou leuk geweest zijn om daar nog een laatste keer te kunnen tennissen. 

Maar we kijken vooruit en kunnen ons verheugen op onze nieuwe tennisbanen op onze nieuwe locatie bij Kv Sparta. Normaal gesproken duren de werkzaamheden ongeveer 4 weken, met een eventuele uitloop van 2 weken. We houden jullie op de hoogte van de voortgang. Zodra de banen zijn opgeleverd en vrijgegeven kunnen we onder de dan geldende regels weer vrij gaan tennissen.

Voor de tennislessen die voor de jeugd al weer begonnen waren zijn we op zoek naar een alternatieve locatie. We hopen hier zo snel mogelijk duidelijkheid over te hebben. Mogelijk wordt dan ook de tennisles voor volwassenen weer gestart.


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk