Henk van Dijken en Harm Otto TjoelkerHenk en Jolanda Vos en Bob van der Velde

Op onze oude locatie had de vereniging wel scoreborden maar dat waren oude en versleten scoreborden. Dat is natuurlijk geen gezicht bij de mooie nieuwe banen.

Het bestuur had zijn oog laten vallen op mooie nieuwe scoreborden van M-Score, type Twist. Mooie robuuste scoreborden met ruimte voor sponsoring. Er werd een sponsorplan opgesteld en dit plan werd verspreid. Eerst onder de bestaande sponsoren van de vereniging en daarna nog onder de leden. In zeer korte tijd meldden zich 4 sponsoren die graag de nieuwe scoreborden wilden sponsoren. De scoreborden konden besteld worden! Van de stickers voor op de sponsorruimte werden proefdrukken ontvangen die meteen goedgekeurd werden door de sponsoren. De scoreborden werden daarna snel ontvangen en zijn door ons gemonteerd bij de tennisbanen.

Een zeer mooi resultaat waar we erg trots op zijn. Met dank aan onze sponsoren: Tjoelker Administratieve Dienstverlening, Van Dijken Verzekeringen, Vos Mechanisatie en DV&N accountants adviesgroep!


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk