OpeningVrijdagavond 25 september vond de officiële opening van het nieuwe kunstgrasveld van Kv Sparta en Tennisvereniging SVA plaats. In verband met de coronamaatregelen was deze opening alleen voor genodigden. Na het mooie welkomst woord van beide voorzitters Bob van der Velde en Peter Slik en het bedanken van de kunstgrascommissie voor hun vele werk opende wethouder Elly Pastoor de velden officieel door een tennisbal door de korf te gooien. De wethouder had ook mooie woorden voor beide verenigingen en de samenwerking onderling. Doordat de verenigingen zelf de opdrachtgever waren voor dit project hebben ze de gemeente een hoop geld bespaard.
Daarna demonstreerden zowel Sparta als SVA een wedstrijd ‘jong tegen oud’! Een prachtige opening van onze nieuwe locatie.

 

 Opening  Opening  Opening

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk