Beste leden,

Naar aanleiding van de persconferentie van dinsdagavond 13 oktober jl. bij deze een update hoe wij als vereniging (en jullie als leden) per direct om moeten gaan met de nieuwe maatregelen bij het tennissen. Na contact gehad te hebben met de KNLTB is het volgende nu van kracht:

  • Tennis mag! Zowel enkel als dubbelspel.
  • Dubbelspel mag, mits je de 1,5m afstand bewaart, ook van je dubbelpartner.
  • Alleen vrij tennissen en trainingen zijn toegestaan.
  • Er mag verder niks georganiseerd worden door de vereniging, dus ook geen tossavond!

Dit betekent dat je onderling moet gaan afspreken om te tennissen. Dit kan bijvoorbeeld via de WhatsApp groep van de vereniging. Wil je daar aan toegevoegd worden neem dan even contact op met Jeroen Dijk, 06-50643955.

Je mag met maximaal 4 personen op één baan, en er mogen niet meer dan 8 personen op het tenniscomplex zijn. Als je onderling afspreekt dan mag je dus ook niet wisselen van baan en niet wisselen van dubbelpartner, wat bij een tossavond normaal wel gebeurd.

Om dit als vereniging in goede banen te leiden gaan we per direct werken met een online reserveringssysteem. Je moet dus eerst reserveren om te kunnen gaan tennissen. Reserveren kan via de volgende link: https://www.supersaas.nl/schedule/TennisverenigingSVA/Baanbezetting. Het wachtwoord is op te vragen bij de tenniscommissie. Je kan dit reserveringsssysteem ook op onze eigen website vinden: https://www.sva-zevenhuizen.nl/tennis/baanbezetting.  De regels voor het reserveren:
- Vul bij een reservering de namen van alle spelers in.
- Optioneel kan je je telefoonnummer nog opgeven
- Je kan maximaal een periode van 60 minuten reserveren (doe dat ook met 1 reservering en niet 2x30 minuten achter elkaar).
- Je mag maximaal 3 reserveringen in de toekomst plaatsen.
- Het is niet de bedoeling dat je eerst zelf 60 minuten reserveert en je partner aansluitend nog een keer 60 minuten.
- Mocht er na jouw reservering geen andere reservering zijn dan mag je gewoon doorspelen (tot er iemand komt die gereserveerd heeft).
- Na het tennissen moet je het complex zo snel mogelijk weer verlaten.
Je kan zelf een reservering niet meer aanpassen of verwijderen. Mocht je onverhoopt een reservering hebben geplaatst die je wilt annuleren of wilt aanpassen dan kan je contact opnemen met Jeroen Dijk, 06-50643955.

Wil je meer over de regels lezen? Je kan dan de volgende informatie raadplegen:

We hopen uiteraard dat iedereen met evenveel plezier blijft tennissen, en dat de maatregelen snel weer versoepelen! Mocht je toch nog vragen hebben, neem dan contact op met Jeroen Dijk, 06-50643955.

Met vriendelijke groet,

De tenniscommissie


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk