Beste leden,

Afgelopen dinsdagavond 17 november is er weer een persconferentie geweest. Het goede nieuws is dat er weer een lichte versoepeling van de regels is de extra maatregelen van de afgelopen 2 weken zijn vervallen vanaf donderdag 19 november. Dat betekent dat de ‘gedeeltelijke lockdown’ zoals bekend gemaakt op 13 oktober weer gaat gelden en in ieder geval tot half december van kracht blijft. Hierbij nog even een overzicht wat wel en wat niet mag:

 • Tennis mag! Zowel enkel als dubbelspel.
 • Dubbelspel mag, mits je de 1,5m afstand bewaart, ook van je dubbelpartner.
 • Alleen vrij tennissen en trainingen zijn toegestaan.
 • Er mag verder niks georganiseerd worden door de vereniging, dus ook geen tossavond!
 • Publiek is niet toegestaan!
 • Sportkantines, kleedkamers en douches zijn dicht.

Dit betekent dat je nog steeds onderling moet gaan afspreken om te tennissen. Dit kan bijvoorbeeld via de WhatsApp groep van de vereniging. Wil je daar aan toegevoegd worden neem dan even contact op met Jeroen Dijk, 06-50643955.

Je mag met maximaal 4 personen op één baan, en er mogen niet meer dan 8 personen op het tenniscomplex zijn. Als je onderling afspreekt dan mag je dus ook niet wisselen van baan en niet wisselen van dubbelpartner, wat bij een tossavond normaal wel gebeurd.

Het blijft noodzakelijk om van te voren eerst een baan te reserveren. Hiervoor hebben we een paar spelregels opgesteld. Hierbij nog even een herhaling hiervan:

 • Vul bij een reservering de namen van alle spelers in.
 • Optioneel kan je je telefoonnummer nog opgeven.
 • Je kan maximaal een periode van 60 minuten reserveren (doe dat ook met 1 reservering en niet 2x30 minuten achter elkaar).
 • Je mag maximaal 3 reserveringen in de toekomst plaatsen.
 • Het is niet de bedoeling dat je eerst zelf 60 minuten reserveert en je partner aansluitend nog een keer 60 minuten.
 • Mocht er na jouw reservering geen andere reservering zijn dan mag je gewoon doorspelen (tot er iemand komt die gereserveerd heeft).
 • Na het tennissen moet je het complex zo snel mogelijk weer verlaten.
 • Je kan zelf een reservering niet meer aanpassen of verwijderen. Mocht je onverhoopt een reservering hebben geplaatst die je wilt annuleren of wilt aanpassen dan kan je contact opnemen met Jeroen Dijk, 06-50643955.

Bij deze het verzoek om deze regels aan te houden. We mogen een beperkt aantal toekomstige reserveringen in het systeem plaatsen en we hebben al een aantal keren toekomstige reserveringen moeten verwijderen omdat het er teveel waren. Houdt je daarom vooral aan maximaal 3 reserveringen in de toekomst en dat je partner en jezelf niet allebei een aansluitende reservering doen.

Reserveren kan via de volgende link: https://www.supersaas.nl/schedule/TennisverenigingSVA/Baanbezetting. Het wachtwoord is op te vragen bij de tenniscommissie.

Wil je meer over de regels lezen? Je kan dan de volgende informatie raadplegen:

We hopen uiteraard dat iedereen met evenveel plezier blijft tennissen, en dat de maatregelen snel weer versoepelen! Mocht je toch nog vragen hebben, neem dan contact op met Jeroen Dijk, 06-50643955.

Met vriendelijke groet,

De tenniscommissie


Hoofdsponsoren

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk