dorpencompetitie2018

In september en oktober hebben we met SVA meegedaan met een dorpencompetitie met de dorpen Haulerwijk, Bakkeveen, Wijnjewoude en Oosterwolde. Dit is een onderlinge competitie waarbij teams uit de deelnemende dorpen allemaal 1x tegelijk spelen en afsluiten met een slotavond waarvoor alle teams worden uitgenodigd en de einduitslag bekend gemaakt wordt. Een team bestaat uit 2 dames en 2 heren, en er wordt op tijd gespeeld. Per avond speelden we een herendubbel, damesdubbel en 2x een mixdubbel. Een wedstrijd bestaat uit 2 sets van 20 min, waardoor het dus makkelijk op een avond gespeeld kan worden.

Het was een zeer leuke ervaring en we hebben als SVA alleen maar positieve geluiden gehoord van onze leden die mee hebben gedaan. Dus wat ons betreft voor herhaling vatbaar en t.z.t. zullen we via de mail/app weer een oproep doen voor wie mee wil doen.

Bij deze nog even de einduitslag van de competitie:

 Nr.  Team  Aantal punten
1.  Bakkeveen 2  74
2.  Wijnjewoude  65
3.  Bakkeveen 1   63
4.   Haulerwijk 1  62
5.   Oosterwolde 1  55
6.  Oosterwolde 2  55
7.  Zevenhuizen  54
8.  Haulerwijk 2  17


Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk