De KNLTB heeft de informatie over de voorjaarscompetitie beschikbaar gemaakt. Alles is nog onder voorbehoud van de corona maatregelen natuurlijk, maar als er geen beperkingen zijn dan zal begin april 2022 de voorjaarscompetitie starten.

Voor senioren bestaat de Voorjaarscompetitie uit een zeer divers competitieaanbodop iedere dag van de week, voor zowel beginnende spelers als voor topspelers en voor iedereen daar tussenin. Kortom, voor iedere tennisser is er een competitie die bij hem/haar past!

En als je niet een zaterdag of zondag kwijt wil zijn aan tennis dan zijn er ook competitie varianten op een doordeweekse avond. De competitie loopt van begin april tot en met begin juni en bestaat uit maximaal 7 speeldagen. Het complete aanbod vanuit de KNLTB  kan je hier bekijken. De speeldata kan je hier bekijken. Voor een team zijn per speeldag 4 spelers nodig. 

Voor beginnende spelers is er de 8&9 competitie. Hiervoor zijn maar drie spelers per team nodig. Elk team speelt twee dubbels, waarbij alle combinaties mogelijk zijn (HD, DD en mix).

Vanuit SVA zijn normaal gesproken de banen bezet op dinsdagavond (tennislessen), woensdagavond en donderdagavond (beiden tossavond). Dat betekent dat de volgende competitiesoorten mogelijk zijn:

  • Heren dubbel 50+ (maandagavond vanaf 19:00)
  • Dames Dubbel Ochtend (dinsdagochtend of donderdagochtend vanaf 9:00 à 10:00 uur)
  • Dames Dubbel 17+, Heren Dubbel 17+, Gemengd Dubbel 17+, 8&9 Tennis 17+ (vrijdagavond vanaf 19:00 uur)
  • Vrijwel alle vormen zijn er mogelijk op de zaterdag en zondag (dames, heren en gemengd, zowel gewoon als dubbel). De details staan in het aanbod.
  • 8&9-Tennis 17+ Middag (zondagmiddag vanaf 17:00 uur)

Meer informatie kan je vinden op de pagina van de voorjaarscompetitie of de pagina van de 8&9 competitie.

Mocht het je leuk lijken om competitie te gaan spelen geef dit dan nu meteen door via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-50643955. Mocht je vragen hebben dan horen we dat natuurlijk ook graag. 

Aanmelden kan tot uiterlijk woensdag 12 januari 2022!

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk