Op zondag 9 september werden sinds lange tijd weer de clubkampioenschappen enkel voor de jeugd gehouden. De kinderen moesten eerst in een voorronde bepalen in welke categorie ze zouden komen. Hiervoor moesten ze maximaal 2 keer een tiebreak spelen. In elke categorie werd gespeeld in een poule, waardoor iedereen een keer tegen elkaar moest spelen. Per wedstrijd ging het om één gewonnen verkorte set. Dat betekent dat de set om 4 gewonnen games gaat ipv 6 gewonnen games. Bij een stand van 3-3 moest er een tiebreak gespeeld worden. Ook werd er gespeeld volgens het beslissend punt systeem. Dat houdt in dat bij een 40-40 stand nog maar 1 keer wordt gespeeld en degene die het punt wint, wint dan de game.

Er werden spannende partijen gespeeld waarbij vaak het beslissende punt nodig was. Ook was er één keer een tiebreak nodig om tot een winnaar te komen. Uiteindelijk werd in categorie 1 Folke Roede de kampioen, en in categorie 2 Bart de Boer.

De volledige uitslagen:

Categorie 1:

  1. Folke Roede
  2. Casper Goris
  3. Sophie de Vries
  4. Pien Dijk
Categorie 2:
  1. Bart de Boer
  2. Afelien Roede
  3. Jasmijn de Groot

 


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk