Komende week is al weer de laatste les in de reeks met winterlessen. In de week daarna starten meteen de zomerlessen. De zomerlessen zullen op woensdag plaatsvinden. Berend Jan zal ed bestaande lessers weer benaderen over de zomerlessen. Wil jij ook graag tennisles, geef je dan op via het inschrijfformulier in de bijlage. Wil je meer informatie over de tennislessen, neem dan contact op met Berend Jan Kremer op 06-29472726 of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

De reden dat de zomerlessen op woensdag gaan plaatsvinden is dat Berend Jan in de zomermaanden op dinsdagavond al les geeft op een andere vereniging. In eerdere jaren konden de lessen nog wel op dinsdag omdat we maar 2 lesgroepen hadden, maar door de groei in aantal lessers is het voor Berend Jan niet meer te combineren op de dinsdag. Door de verschuiving van de lessen naar de woensdag zal de tossavond, vanaf het moment dat we die weer mogen gaan organiseren, verhuizen van de woensdag naar de dinsdag. Dan hebben we dus op dinsdagavond tossavond, op woensdagavond tennislessen en op donderdagavond ook weer tossavond. De tossavond op donderdag zijn we vorig jaar speciaal gestart voor de groep beginnende tennissers. 

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk