flyerstratentoernooi2019Op vrijdagavond 24 mei organiseert SVA Tennis voor de zesde keer een Stratentoernooi. Het Stratentoernooi is bedoeld voor mensen die weleens willen ervaren hoe het is om op de tennisbaan te staan. Er worden stratenteams/vriendenteams samengesteld met ervaren én onervaren spelers, die onderling een aantal wedstrijden gaan spelen. Ervaring is niet nodig, iedereen kan meedoen! Je kan meedoen met de buurtvereniging, maar je kan je ook zelf aanmelden met vrienden of familie of wie je maar wilt. Deelname kost 5,- euro per team.

Een team moet bestaan uit minimaal 2 en maximaal 4 leden. Bij 2 leden speel je alle wedstrijden. Bij 3 à 4 leden speel je minder wedstrijden. De teams bepalen zelf wie welke wedstrijd speelt. De teams worden in poules ingedeeld en spelen een aantal wedstrijden. De poulewinnaars spelen, afhankelijk van het aantal poules, eventueel een halve finale en een finale.

Voorafgaand aan het toernooi is er gelegenheid om te oefenen op woensdagavond 22 mei vanaf 19:30, tijdens de tossavond. Op deze avonden kunnen de teams vrij trainen. Ook zal er begeleiding aanwezig zijn om aanwijzingen te geven en naar behoefte wat oefeningen te doen. Tijdens deze periode kan gebruik worden gemaakt van leenrackets.

Het toernooi begint op 24 mei om 19:00 uur. Van tevoren zal een schema worden opgesteld zodat elk team van tevoren weet hoe laat het moet tennissen. Opgave kan via de buurtvereniging of rechtstreeks bij Jeroen Dijk via e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of telefoon 0594-631007.

Aanmelden kan tot en met woensdag 22 mei. Geef bij aanmelden de volgende gegevens door:

  • Teamnaam
  • Aantal ervaren, minder ervaren en onervaren teamleden
  • Heeft het team minimaal 2 tennisracket ja/nee

Graag tot ziens bij SVA!

 


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk