Stratentoernooi 2019Op vrijdagavond 24 mei werd het zesde SVA Tennis Stratentoernooi gehouden. Het toernooi begin met een stralende zon wat later overging in een bewolkte maar droge avond. Er werd door maar liefst 10 teams gestreden om de eer en natuurlijk om de wisselbeker. De teams waren goed voorbereid door de trainingsavond waar ze gebruik van konden maken.

De teams waren ingedeeld in 2 poules van 5 teams. Elk team kon daardoor 4 poulewedstrijden. Het aantal behaalde punten bepaalde daarna de volgorde in de poule. De avond werd geĆ«indigd met kruisfinales voor het bepalen van de einduitslag. Er werd flink gestreden tijdens de poulewedstrijden en het was te zien dat iedereen het naar de zin had. In beide poules waren de verschillen erg klein. In poule A hadden de nummers 1 en 2 allebei 6 punten en de nummers 3 en 4 allebei 5 punten. In beide gevallen gaf het onderlinge resultaat de doorslag. In poule B hadden de nummers 1 en 2 beiden 7 punten en het onderlinge resultaat was een gelijkspel. Het aantal gewonnen games moest hier de doorslag geven. 

Dit beloofde voor de kruisfinales ook spannende wedstrijden. De strijd om de derde plaats ging hierbij tussen Ziggo en Pok & Pokkeltje. Ziggo hield de zenuwen in bedwang en won met 3-1. De finale tussen TZC en Bromance was een echte thriller. Bij een stand van 2-2 in games en 40-40 moest een beslissend punt gespeeld worden. De dames van TZC wonnen dit beslissende punt met een bal op buitenkant lijn en hiermee ook het toernooi.

Zowel de organisatie als de deelnemers waren zeer tevreden over het toernooi en het zal volgend jaar ook zeker weer plaatsvinden. Graag tot dan!

De volledige uitslag:

  1. TZC
  2. Bromance
  3. Ziggo
  4. Pok & Pokkeltje
  5. Heideveenflint 1
  6. De Dijkies
  7. De Drenties
  8. The Young Ones
  9. Team Roede
  10. Heideveenflint 2

Hoofdsponsoren

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk