Op zaterdag 10 augustus, de eerste zaterdag van de feestweek, organiseert tennisvereniging SVA voor de negende keer de Zeuv'mhuuster Tenniskampioenschappen. Het toernooi is een recreatief dubbelspel toernooi waarbij je steeds met een andere partner speelt. Alle inwoners van Zevenhuizen en de leden van SVA vanaf 13 jaar en ouder kunnen meedoen. Er wordt gespeeld op onze tennisbanen op Sportpark d'Olle Streek. Het toernooi begint om 10:00 uur en duurt tot uiterlijk 14:00 uur. Graag om 9:45 aanwezig zijn.

Ervaring is niet vereist en deelname is gratis. Doe dus mee, of kom de deelnemers aanmoedigen. Wie zullen de Zeuv'mhuuster tenniskampioenen worden? Je moet je van te voren even aanmelden. Dit kan bij Roely Venekamp via e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of telefoon 06-21680284. Aanmelden kan tot en met donderdag 8 augustus.

Geef bij aanmelden de volgende gegevens door:

  • naam
  • in bezit van tennisracket ja / nee

Graag tot ziens bij SVA!


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk