7hkamp2019Zaterdag 10 augustus was het weer zover. De Zeuv'mhuuster Tenniskampioenschappen stonden weer op het programma. Het beloofde niet veel goeds met de weersvoorspelling maar gelukkig hebben we het op een kleine bui na droog gehouden. 13 enthousiaste deelnemers stonden om 10 uur klaar om de strijd met elkaar aan te gaan. Er werd gestreden in 2 gemixte poules voor een plek in de finale. Je speelde binnen je poule 1x met iedereen, zo ontstonden er verrassende combinaties met leuke wedstrijden tot gevolg. Aan het eind van de poule fase was er een beste man en vrouw in elke poule en deze speelden nog een keer tegen elkaar in de finale om uit te maken wie de kampioenen van de dag zouden worden. 

In de ene poule waren de winnaars Gina Maat en Martijn van der Velde en zij moesten het opnemen tegen de winnaars uit de andere poule. Dit waren Johan van der Wal en Roely Venekamp. En deze laatsten waren in de finale te sterk voor Gina en Martijn en gingen dus met de prijzen naar huis.

Al met al een hele gezellige en sportieve ochtend op de tennisvelden van SVA.


Hoofdsponsoren

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk