Op zondag 8 maart hadden we het poffertjes toernooi voor de jeugd gepland. Vanwege de natte banen door het slechte weer de laatste tijd en de voorspelde regen voor zondag hebben we besloten om het poffertjes toernooi te verplaatsen naar zondag 29 maart. We beginnen om 10:00 uur tot ongeveer 12:00 uur. Daarna gaan we, heel verrassend, lekker poffertjes eten. We gaan er van uit dat alle jeugdleden meedoen. Mocht je echt niet kunnen, meld je dan af in de groepsapp in Whatsapp of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Tot dan!


Hoofdsponsoren

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk