In het weekend van zaterdag 5 en zondag 6 september worden de jaarlijkse clubkampioenschappen in het enkelspel gehouden. Dit zowel voor de volwassenen als de jeugd.

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen worden voor de volwassenen op zaterdag de poulewedstrijden gespeeld, en op zondagmiddag de halve finales en de finales. Mogelijk dat we op vrijdagavond al moeten beginnen met poulewedstrijden.
Voor de jeugd worden de wedstrijden op zondagmorgen gespeeld.

Wil je meedoen aan de clubkampioenschappen geef je dan per Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of per telefoon (06-50643955) op bij Jeroen Dijk, uiterlijk op donderdag 3 september voor 19:00 uur. Leden vanaf 13 jaar kunnen meedoen bij de volwassenen. Op donderdagavond wordt er geloot en wordt de indeling gemaakt, en wordt deze per e-mail naar de deelnemers verzonden. Zorg er in ieder geval voor dat je 15 minuten voor aanvang van je wedstrijd aanwezig bent!

Graag tot dan en veel succes!


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk