Afgelopen vrijdag, 28 augustus, werd op het mooie nieuwe tennisveld van de tennisvereniging SVA in Zevenhuizen het straten/vrienden toernooi gespeeld. De weersvoorspelling was onheilspellend maar gelukkig viel het mee, en is het
op één enkel buitje na de hele avond droog gebleven.

Er hadden zich maar liefst 13 teams aangemeld die gingen strijden om de eer. Er werd gespeeld in 2 poules, waardoor iedereen 5 of 6 wedstrijden van 10 minuten moest spelen. Na leuke en afwisselende wedstrijden in de poulefase was het uiteindelijk tijd voor de finales. De nummers 2 van de poule streden om plek 3 en 4, de nummers 1 van de poule streden om plek 1 en 2.

Uiteindelijk heeft de Kokswijk de strijd gewonnen om plek 3 van VVZ3 en ging de finale tussen de heren van Bromance en ’t Lobje. Nadat Bromance vorig jaar nog genoegen moest nemen met de 2e plek, lukte het dit jaar wel om te winnen en gingen zij dus als winnaars naar huis.

Al met al een zeer geslaagd en gezellig toernooi!


Hoofdsponsoren

Sponsoren

Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk