snertOp zaterdag 9 februari zal het snerttoernooi gehouden worden. Het snerttoernooi was eerst gepland op zaterdag 26 januari maar kon toen niet doorgaan vanwege sneeuw op de banen.

Het snertoernooi wordt gehouden op onze tennisbanen aan Sportpark d' Olle Streek. We spelen voor de lol met wisselende partners tegen wisselende tegenstanders. Om 9:30 staat de koffie klaar. We spelen van 10:00 tot 12:00 uur. Daarna gaan we snert eten. Deelname kost 5,- euro. Dat is inclusief de koffie en snert. Graag van te voren even per Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.aanmelden zodat we weten voor hoeveel personen we snert moeten hebben. Graag tot dan!


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk