Ook in 2014 zal er weer een kerststratenvolleybaltoernooi worden gehouden. Het toernooi zal worden gehouden op maandagavond 29 en dinsdagavond 30 december 2014.

Het is een recreatief toernooi, waarbij meespelen belangrijker is dan winnen. Het toernooi is bestemd voor stratenteams en vriendenploegen. De minimumleeftijd is 14 jaar. Ieder team moet tenminste twee dames in het veld hebben staan. In elk team mogen maximaal 2 NeVoBo-spelers gelijktijdig in het veld staan. Alle teams spelen beide avonden.

Opgave kan bij: Harry van Wijk, Hoofddiep 21, tel: 0594-632581.

Mocht u geen team kunnen samenstellen maar u wilt wel meedoen aan het volleybaltoernooi, dan kunt u contact opnemen met de commissie volleybal. Wij proberen dan in overleg, alsnog uw team compleet te maken.

Alvast onze hartelijke dank voor uw medewerking en tot ziens op het toernooi.

Toernooi-commissie Stratenvolleybal