Voor het kerst-straten-volleybaltoernooi op 28 en 30 december hebben zich 17 teams aangemeld. De organisatie is druk doende om alles in gereedheid te brengen.

Voor (met name) de 2e avond wordt nog een scheidrechter gezocht. Daarnaast is de toernooileiding nog op zoek naar “iemand met een heldere stem”, die het wedstijdverloop wil aankondigen. Wil je de organisatie graag helpen, als scheidrechter of omroepster, of weet je iemand, neem dan even contact op met één van de commissieleden.

De poulewedstrijden starten beide avonden om 19:00u. De 1e avond worden er sets gespeeld van 15 minuten, de 2e avond van 12 minuten. Op de 2e avond worden aansluitend 2 finalewedstrijden gespeeld. We verwachtten de 2e avond, na de prijsuitreiking, het toernooi rond 23:00u. te kunnen afsluiten. Aansluitend is er uiteraard nog de mogelijkheid om gezellig na te babbelen onder het genot van een hapje en een drankje.

De teams die gaan strijden om de Kiesbrink Assurantiën bokaal zijn: Bremstraat-Turflaan, Molenstreek, Breemen, t Lange Ene 1, t Lange Ene 2, Evertswijk , ‘d Olle Wieck , Haspelaars 1, Haspelaars 2, Streekgenoten , Diepgangers , De toppers van de Heideveenflint , Boerenstreek , Haspel-boven , Theo'sfietsteam , Camping Kobes , Lapklopers.

Toernooi organisatie: Bartje Louters, Mary Hassell, Johannes Scheerhoorn, Rikus Hut, Jan Nieboer, email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk